MOUNTAIN MARATHON 2011

cykl zawodów w biegach górskich


MOUNTAIN MARATHON to międzynarodowe zawody sportowe rozgrywane w jednej z najbardziej popularnych w ostatnich latach konkurencji - biegu górskim. Zawody, ze względu na atrakcyjność i prostą formułę, przeznaczone są dla wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku, rekreacji i sportu w typowo górskim wydaniu.

W poprzednim roku cyklu biegów górskich MOUNTAIN MARATHON odbyło się pięć edycji. Każda z imprez miała swój niepowtarzalny urok i charakter. Wszystkie stały na bardzo wysokim poziomie sportowym. Na stracie, poza rzeszą amatorów, stanęła bowiem cała polska kadra biegaczy górskich w tym m.in. Izabela Zatorska i Andrzej Długosz (zdobywcy medali Mistrzostw Świata i Europy w biegach górskich), którzy zwyciężyli w klasyfikacji generalnej cyklu MOUNTAIN MARATHON.


MOUNTAIN MARATHON to idealna okazja do startu:
- dla amatorów i miłośników rekreacji i aktywnego wypoczynku,
- dla odważnych, mierzących wysoko i stale podnoszących swoje umiejętności,
- dla doświadczonych sportowców.

MOUNTAIN MARATHON to nie tylko okazja do sportowej rywalizacji. Oprawa każdego biegu wzbogacona będzie o część festynową (zabawy, pokazy), co stwarza okazję do rodzinnego wypoczynku.Zapraszamy do udziału w zawodach oraz kibicowania zawodnikom na trasie.

OrganizatorzyBiegaj w górach!


edycja 1
Bieg na Czantorię
Ustroń
edycja 2
Bieg na Śnieżkę
Karpacz
edycja 3
Bieg pod Radziejową
Piwniczna-Zdrój
edycja 4
Bieg na Górę Trojak
Lądek-Zdrój
edycja 5
Bieg na Stare Wierchy
Rabka-Zdrój