logo

SPORT EVENT

Limits - exist only in the people's minds


Organizacją różnych wydarzeń zajmujemy się od ponad 12 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy kilkaset spektakularnych i widowiskowych zawodów sportowych, szkoleń team building i imprez plenerowych.

Wieloletnie doświadczenie w zakresie organizacji imprez pozwala nam na realizację nawet najbardziej spektakularnych wydarzeń. Naszym klientom towarzyszymy i pomagamy na każdym etapie realizacji imprezy - od pomysłu do efektownego finału.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz szerokiej gamie nowoczesnego sprzętu naszym klientom możemy zaoferować różnorodne usługi m.in.:

  • profesjonalną organizację zawodów sportowych
  • kompleksową organizację imprez firmowych, festynów i szkoleń
  • wynajem i produkcję sprzętu na potrzeby organizacji imprez
  • doradztwo i prowadzenie akcji eventowych
  • nowoczesny elektroniczny pomiar czasu

Należymy do elitarnego grona największych na świecie organizatorów zawodów klasy adventure racing. Nasze zawody, zaliczane do Pucharu Świata i Pucharu Europy, to prawdziwe wyzwanie - próba pokonania granic własnych możliwości.

Posiadamy kompleksowe wyposażenie sprzętowe oraz doświadczony zespół osób, dzięki którym jesteśmy w stanie zorganizować lub pomóc w organizacji każdego wydarzenia. Z naszych usług korzystają często władze samorządowe, ośrodki sportu i rekreacji, znane firmy i instytucje. Organizowane przez nas imprezy wspierane są m.in. przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Ministerstwo Obrony Narodowej, Polską Organizację Turystyczną, urzędy marszałkowskie, powiaty i miasta oraz największe polskie media.

Potrafimy zrozumieć i spełnić nawet najbardziej wyszukane i niezwykłe potrzeby naszych klientów. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Już dawno przekonaliśmy się, że:

- granice istnieją tylko w ludzkich umysłach.


Serdecznie zapraszamy do współpracy i korzystania z naszych usług.

Paweł Fąferek
Dyrektor SPORT EVENT

menu

wynajem sprzętu

atrakcje na Twoją imprezę
Organizując eventy, zawody czy festyny skorzystaj z wynajmu nowoczesnych urządzeń rekreacyjnych, sportowych i technicznych (m.in. bramki startowe, namioty, scena i nagłośnienie, dmuchańce, płotki, nośniki reklamowe).

pomiar czasu

idealne rozwiązanie na zawody
Zapewniamy nowoczesny, elektroniczny pomiar czasu w systemie chipów aktywnych wraz z kompleksową obsługą (m.in. tablice świetlne, bramka startowa, zdjęcia z linii mety, powiadamianie sms).